Kilka słów o nas...

Crystal Light to manufaktura oświetlenia, a zatem produkujemy najwyższej jakości kryształowe żyrandole, lampy, kinkiety i inne instalacje świetlno dekoracyjne. Celem naszej firmy jest to, aby lampy które powstają w naszej pracowni były stuprocentowym odzwierciedleniem potrzeb klienta, przy zachowaniu najwyższej jakości na każdym etapie produkcji. Wychodząc na przeciw inwestorom, realizujemy ich najśmielsze projekty, a nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam wykonać każdą lampę, o każdym wymiarze i kształcie, jednym słowem niepowtarzalną.

onas-1.jpg

Przy produkcji naszych lamp dbamy o to, aby poszczególne komponenty miały odpowiednie pochodzenie – a co za tym idzie – najwyższą jakość, tym samym zaopatrujemy się w kryształ u czołowych europejskich producentów, a każda część metalowa jest wykonana z mosiądzu.

Z dumą możemy stwierdzić że żaden element użyty podczas produkcji nie pochodzi z Chin, Turcji czy tym podobnych krajów. Produkujemy żyrandole nie tylko z kryształu ale wykorzystujemy również metal, szkło, drewno, tkaniny i wiele innych materiałów. Ludzie którym powierzamy produkcję komponentów to najlepsi rzemieślnicy w swoim fachu niezależnie od materiałów z którymi pracują, a rodzinny charakter każdej z tych firm daje nam doświadczenia pokoleń w połączeniu z najnowszymi technologiami.

Projektując nasze produkty korzystamy z  kreatywności i brawury młodych projektantów w  połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i  zaangażowaniem ekspertów w swoim fachu.  Dlatego nie boimy się nowych wyzwań.Dążenie do  doskonałości jest podstawą całego procesu  produkcyjnego, gdzie każdy etap jest wykonywany  ręcznie i kontrolowany z najwyższą starannością.

Dbając o pełne zadowolenie naszych klientów oferujemy montaż naszych żyrandoli, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.